Bebek ve Çocuk Suluk Modelleri, Termos Çeşitleri

Çocuklar için kullanılan tüm malzemelerin kaliteli ve sağlıklı materyallerden üretilmesi gerekir. Çocuk Dünyası suluk ve termos çeşitleri gün içerisinde ebeveynler tarafından yiyecek ve içecekleri taşımak amacıyla sıkça tercih edilen ürünlerdir.

Sıralama seçin
1 2
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.
1 2

Çocuklar için kullanılan tüm malzemelerin kaliteli ve sağlıklı materyallerden üretilmesi gerekir. Çocuk Dünyası suluk ve termos çeşitleri gün içerisinde ebeveynler tarafından yiyecek ve içecekleri taşımak amacıyla sıkça tercih edilen ürünlerdir. Termos modelleri gıda ile direkt temas edeceği için paslanmaz çelikten üretilir ve içeriğinde sağlığa zararlı BPA, PVC ya da ftalat gibi kimyasal hiçbir madde bulunmaz. Yiyeceklerin sıcaklığını yedi saate kadar, soğukluğunu ise beş saate kadar koruyabilir. Dışarıda geçireceğiniz günlerde mama taşımak için güvenle tercih edebileceğiniz bu ürünler 12 ay üstü için uygundur. Çocukların ilgisini çekecek şekilde renkli hayvanlar ve baskılarla süslenerek tasarlanır. Bu sayede çocuğun keyifli bir şekilde yemek yemesi amaçlanır. Çocuk Dünyası’nın tüm ürünleri çocukların sağlığı ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretilir. Termoslarla birlikte uç kısmı çatal şeklinde tırtıklı dizayn edilen ve çatal olarak da kullanılabilen kaşıklar mevcuttur. Hem işlevsel hem de eğlenceli bu ürünler sayesinde yemek saati keyifli hale getirilebilir. çocuklar için suluk Termos suluk modelleriyle dışarıda geçirdiğiniz günlerde bebeğiniz için yiyecek ve içeceklerinizi kolayca yanınızda taşıyabilir, ürünlerin sağladığı konfordan yararlanabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun, aradığınız tüm çocuk termos çeşitlerine Çocuk Dünyası üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Rengârenk Çocuk Suluk Modelleri

Bebeklikten çocukluğa geçişte büyük bir adım olan bardak kullanımı kolaylaştırmak için pipetli suluk çeşitleri tercih edilebilir. Çocuk sulukları çıtçıtlı kapak tasarımı sayesinde dökülme ya da akma gibi tehlikeleri ortadan kaldırır. Çocukların ellerine uygun, kolayca kavrayabilecekleri şekilde dizayn edilir. Çeşit çeşit renklerde ve hem canlı hem eğlenceli hayvan çizimleriyle süslenen Skip Hop suluk çeşitleri su ve meyve suyu içmeyi çocuklar için keyifli hale getirir. Sağlığa zararlı olabilecek BPA, PVC ve Ftalat gibi kimyasal ve tehlikeli maddeler içermediğinden güvenle tercih edebilirsiniz. Tüm modeller ürün güvenliği standartlarına uygun şekilde üretilerek testlerden geçirilir. Suluk modelleri yalnızca bebekler için de değil okula giden çocuklar için de çocuk su matarası kullanılabilir. Birbirinden hoş renk ve desenlerle üretilen okul sulukları arasından çocuğunuzun favori rengi ya en sevdiği hayvanı kolayca bulabilirsiniz. Su içme alışkanlığı edinmeleri için iyi bir yöntem olan pipetli bardaklar, çıtçıtlı kapağa sahip olmalarından dolayı kolay açılıp kapanma özellikleriyle öne çıkar. Bu sayede çocukların elleri zorlanmadan kapağı açarak suyunu içebilir. Tasarımlarıyla bebeklerin ve çocukların seveceği, sağlıklı materyallerden üretilen çelik çocuk matara ve tüm sulukları Çocuk Dünyası kalitesiyle modelleri tercih edebilirsiniz, temin edebilirsiniz.

Kaliteli Termos ve Suluk Fiyatlarında Ekonomik Seçenekler

Çocuklar için özenle tasarlanarak beğeninize sunulan tüm bu ürünler sağlığa zararlı hiçbir madde kullanılmadan üretilir. Tilki, zürafa, kelebek gibi pek çok farklı hayvan resimleriyle süslenen ürünler canlı renklerdedir. Paslanmaz çelik kalitesiyle üretilen ve yiyecekleri 7 saate kadar sıcak tutmanıza olanak tanıyan 500 ml özelliklerine sahip termos fiyatları tüm özellikleri dikkate alınarak belirlenir. Uzun saatler güvenle bebeğinizin mamasını taşıyabileceğiniz ürünlerde sızdırma, dökülme ya da akma gibi problemler bağlı olarak yaşanmaması için kapaklar kaliteli şekilde tasarlanır. Bu sayede besinler hava almadan korunabilir. Suluk seçeneklerinde ise ürün içeriğinde yedek olarak pipet bulunur. Kolay açılır kapaklı olmalarıyla öne çıkan bu ürünler farklı tasarımlarda satışa sunulur. Kız çocuk suluk almak isterseniz çelikten üretilen alternatiflerini de inceleyebilirsiniz. Bu çeşitler tamamen paslanmaz çelikten üretilmemeleri sebebiyle sağlıklı seçeneklerdir. Birbirinden eğlenceli resimlerle bezenen erkek çocuk suluk modelleriyle çocuğunuz için su içmeyi keyifli hale getirebilir, su içme alışkanlığı kazanmasına yardımcı olabilirsiniz. Suluk fiyatları geniş bir aralıktadır. Materyali ve diğer özellikleri göz önünde bulundurularak fiyatlandırılan ürünler arasından bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir seçeneği Çocuk Dünyası’nda kolayca bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.