Hakkımızda

Hakkımızda

İnternet Mağazacılığı sektöründe www.cocukdunyasi.com güvenle alışveriş yapabileceğiniz sayılı platformlar arasındadır.
Asla ve Hiçbir şekilde kredi kartı bilgileriniz tarafımızda barındırılmaz ve 3D seçeneği ile telefonunuza gelen onay mesajı neticesinde ödemenizi yapabilirsiniz. (3D, bankanızda kayıtlı olan telefon numaranıza internet üzerinden alışveriş yapmak istediğinizde onay mahiyetinde gönderilen 6 haneli şifredir ve bu şifre girilmeden hiçbir şekilde kartınızdan herhangi bir ücret alınmaz. Sipariş onay aşmasında 3D ile ödemeyi tercih edebilirsiniz.)

Kapıda Ödeme seçeneği ile kredi kartınız olmasa bile sitemizden anlaşmalı olduğumuz KARGO FİRMASI Kuryesine siparişinizin bedelini ödeyerek işlem gerçekleştirebilirsiniz. Yine Kapıda Ödemeyle Kapıda Kredi Ödeme yöntemiyle de siparişinizi verebilirsiniz.

SİTEMİZDE YAPTIĞINIZ İŞLEMLER HTTPS İLE GERÇEKLEŞİR SSL kelimesini muhtemelen daha önce duymuşsunuzdur. SSL – HTTPS protokolü ile çalışan bir veri şifreleme teknolojisidir. Aşağıdaki örnek görselde olduğu gibi, telefonlarınız, kullandığınız tarayıcılarınızda ‘’Bağlantı Güvenli’’ şeklinde bir uyarı gösterilir. Bu uyarıyı görmediğiniz herhangi bir siteden alışveriş yapmanızı da ayrıca önermiyoruz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.