Bebek ve Çocuk Çerez Kapları, En Güzel Tabak ve Kaseler

Hem bebeklerin hem de çocukların hassas yapıları dolayısıyla onlar için kullanılan eşyaların da onlara özel olarak tasarlanmış olması gerekir. Özenle hazırladığınız yemekler kadar koyduğunuz tabak ve kâse de önemlidir.

Sıralama seçin
1 2
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.
1 2

Hem bebeklerin hem de çocukların hassas yapıları dolayısıyla onlar için kullanılan eşyaların da onlara özel olarak tasarlanmış olması gerekir. Özenle hazırladığınız yemekler kadar koyduğunuz tabak ve kâse de önemlidir. Hijyenik ve sağlıklı bir kullanım için alacağınız ürünün içeriğinde zararlı kimyasal maddeler bulunmamalıdır. Çocuk Dünyası üzerinden ulaşabileceğiniz Skip Hop mama tabağı alternatifleri çocukların sağlığı dikkate alınarak kaliteli malzemelerden üretilir. Ergonomik yapıları sayesinde kolaylık sağlayan bu ürünler sayesinde çocuklar için yemek yemek daha eğlenceli olabilir. Canlı renklerde ve pek çok farklı şekilde beğeninize sunulan bebek tabakları arasından dilerseniz en sevdiği hayvanın resmine sahip olan bir modeli seçebilir, onu mutlu edebilirsiniz. Böylelikle çocuğunuza yemek yemeyi sevdirebilirsiniz. Çeşitli hayvan figürleriyle süslenmiş Skip Hop çerez kabı çeşitleri de çocuğunuzu yemeye teşvik edebilecek diğer bir üründür. Kapaklı yapısı sayesinde çocuğunuzun kuruyemişlerini yanınızda taşımanıza imkân veren modeller oldukça işlevseldir. İkili kapağa sahip olmasıyla dökülme, akma, sızıntı gibi sorunların önüne geçerek çantanızı kirletmez. İç kapağın esnek yapıda olması ise yemek esnasında çocuğunuzun etrafa kırıntı dökmesini engeller. Çocuğunuz için en iyi bebek mama tabağı modellerine kolayca ulaşmak için Çocuk Dünyası’nı tercih edebilirsiniz.

İşlevsel ve Kaliteli Çocuk Yemek Tabakları

Bebekler ve çocuklar için tercih edilen çocuk yemek kasesi gıda ile direkt olarak temas edecek ürünlerde sağlığa zararlı maddeler olmaması büyük önem arz eder. Özellikle ek gıdaya yeni geçen 6 ay ve üzeri bebekler için tercih edebileceğiniz Skip Hop kâse seçenekleri BPA, PVC ve ftalat gibi sağlığa zararlı olduğu bilinen kimyasal maddeler içermez. Sağlıklı ve kaliteli plastik malzemeden üretilen bu modelleri gönül rahatlığıyla satın alabilir, çocuğunuz için kullanabilirsiniz. Ürünlerin kaymaz yapısı sayesinde etrafı kirletmeden bebeğinize kolayca mama yedirebilirsiniz. Çocuk tabaklarının taban kısmında kaymaz materyal olması yemek yemeyi daha güvenli hale getirir. Çocukların kendi kendilerine yemek yemesini teşvik etmek amacıyla kullanabileceğiniz bu ürünler renkli ve eğlenceli şekilde tasarlanır. Dinozor, arı, köpek balığı, ya da flamingo gibi pek çok farklı hayvan resimleriyle süslenmiş bebek yemek tabağı seçenekleri arasından çocuğunuzun sevdiği renklere sahip olan çeşidi tercih edebilirsiniz. Rengârenk mama tabağı alternatifleri hem siz hem de bebeğiniz için yemek saatlerini daha keyifli hale getirir. Özellikle yemek yemeyi sevmeyen çocuklar için eğlenceli tasarımlara sahip atıştırmalık kabı çeşitleri iyi bir seçenek olabilir. Kaliteli ve işlevsel bebek mama tabağı modellerine anne bebek Çocuk Dünyası üzerinden sahip olabilirsiniz.

İhtiyacınıza Uygun Bebek ve Çocuk Yemek Tabağı Seçenekleri

Miniklere özel olarak tasarlanan yemek tabaklarının yanı sıra çocuk kahvaltı tabakları dilerseniz taşınabilir atıştırmalık kabı seçeneklerini de satın alabilirsiniz. Bu sayede dışarıda geçireceğiniz günlerde yanınıza çocuğunuzun yemeğini de alabilir, evdeki gibi rahatça yemek yedirebilirsiniz. 3 farklı boyutta kâsenin bir arada olduğu çocuk için kahvaltı tabağı çeşitler mevcuttur. Bu ürünlerde kapak büyük boydaki kâseye uygun şekilde dizayn edilir. Sağlam kapak yapısıyla yanınızda taşırken dökülme gibi sorunlara yol açmaz. Bunlara ek olarak kapaklı beslenme seti çeşitleri kalan yemekleri saklamak için de bir alternatif olabilir. Çocuk yemek tabağı çeşitleri kaymaz taban özelliğiyle öne çıkar. Bu özellik kendi yemek yiyen çocuk kahvaltı tabağı çocuklar için oldukça önemlidir. İnce motor becerilerinin yavaş gelişmesinden kaynaklı olarak çocuklar kendileri yemek yemeye alışmak konusunda sıkıntı yaşayabilir. Bu süreçte ise etrafın kirlenmemesi için kaymaz tabanlı bebek atıştırma kabı tercih edilebilir. Çocuk Dünyası üzerinden ihtiyaç duyabileceğiniz bebek mama tabağı seti alternatiflerini uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.