En Kaliteli Doğum Sonrası Anne & Emzirme Ürünleri

Doğum sonrasında bebeklerin olduğu kadar annelerin de ihtiyaçları olur. Bu sebeple ihtiyacınız olan her ürünü Çocuk Dünyası ile rahatlıkla bulabilirsiniz.

Sıralama seçin
1 2 3
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Annelerin doğum sonrasında en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerin başında süt pompası gelir. Özellikle çalışan anneler için kurtarıcı ürünlerden olan süt sağma pompası, birçok ebeveynin ihtiyacını karşılar. Birçok farklı tarzda üretilen bu pompalar her ihtiyacı karşılayacak özelliklere sahiptir. Manuel olanlardan elektrikli olanlara kadar birçok farklı tasarım bulunur. Bunun haricinde sadece çalışan annelerin değil günlük olarak da her annenin süt sağma ihtiyacı olabilir. Göğüs pompası çeşitleri ile gün içindeki bu ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Bazı annelerin her zaman sütü gelmediği gibi bazı anneler de gün içinde dışarı çıkacağı zaman süt sağmaya ihtiyaç duyar. Ayrıca bazı annelerde göğüs uçları yara olabilir. Bu sebeple anne sütünü kesmemek için biberon ile de olsa Mamajoo süt pompası kullanarak kendi sütünüzü sağabilir, bebeğinize her an kendi sütünüzü verebilirsiniz. Bazı Mamajoo pompaların yedek saklama kabı olabildiği gibi bazılarında bir tane saklama kabı bulunabilir. Bu sebeple ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra isteğinize uygun bir pompayı Çocuk Dünyası’nda bulabilirsiniz. Uygun fiyatlarla ve kaliteli ürünler arasında keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Çocuk Dünyası’nda Annelerin İhtiyacı Olan Her Şey

Bir annenin özellikle emzirme sürecinde pompa ihtiyacının dışında birçok farklı ürüne de ihtiyacı olur. Göğüs pedi bunlardan bir tanesidir. Özellikle yeni doğum yaptıktan sonra ilk günlerde birçok annenin bu doğan bebeklerde pedlere ihtiyacı olur. Göğüsten sızan sütün kıyafetleri ıslatmaması için kullanılan bu ürünler genellikle tek kullanımlık tercih edilir. Bunun haricinde göğüs ucu pedi çeşitleri arasında birçok farklı özellik de bulunur. Bütün tek kullanımlık pedlerin çevresinde yapışkan bant bulunur. Bu bantlar sayesinde pedin kayması engellenir. Bunun dışında tek yönlü olarak sıvı emebilen yapıya sahiptir. Bu sayede akan sütleri hapseder ve kıyafete bulaşmasını engeller. 13 cm genişliği bulunan bu pedlerin jel özelliği de bulunur. Ped haricinde yine annelerin çokça ihtiyaç duyduğu bebek emzirme ürünleri başında göğüs kalkan seti gelir. Bu setleri istediğiniz zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz. Emziren anneler hassaslaşan göğüs ucunun çamaşıra ve kıyafetlere değmesini engellediği gibi akan sütün kıyafetlere bulaşmasını da engeller. Bir diğer önemli ürün ise silikon göğüs ucu çıkartıcı aparatlardır. Bu ürünler sayesinde içe dönük olan ya da düzleşen meme ucunu rahatlıkla bebeğin emebileceği şekilde ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda emzirme önlüğü  ve göğüs yastığı çeşitlerine de sitemizden ulaşabilirsiniz. Çocuk Dünyası ile birbirinden farklı ürünü inceleyebileceğiniz gibi ihtiyacınız olan tüm ürünlere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Elektrikli süt pompası çeşitlerinden göğüs ucu pedlerine kadar birbirinden kaliteli ve kullanışlı ürünü bütçenize uygun ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Annelerin İhtiyacı Olan Çanta Çeşitleri

Annelerin doğum sonrasında bebeklerinin tüm ihtiyaçlarını yanında taşıması oldukça önemlidir. Biberonlar, mendiller, yedek emzik, bebek bezleri, ıslak mendil, emzirme önlükleri, alt açma çantası gibi her an yanında olması gereken ürünleri ihtiyaçlarınıza uygun anne çantaları ile ya da termos çanta ile taşıyabilirsiniz. Bebeklerin ve annelerin ihtiyaç duyduğu tüm malzemeleri taşıyabilmek için birçok farklı özellikte çanta üretilir. Kimisi tek ya da iki gözlü olurken kimileri de çok gözlü olabilir. emzirme ürünleri Birçok farklı cebi ve bölmesi olan bu anne bebek çantası çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun olanları tercih edebilirsiniz. Tüm malzemelerin bir arada ve düzenli taşınabileceği bu çantalar sayesinde sizin de hayatınız kolaylaşır. Beğendiğiniz bebek bakım çantası modellerini Çocuk Dünyası ile kolayca bulup inceleyebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip olan modelleri inceleyerek hangisinin işinize yarayacağına karar verebilirsiniz. Çocuk Dünyası’ndaki tüm anne çanta modellerini inceleyerek bütçenize, zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olan modelleri belirleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.