Bebek Emzik Zinciri Modelleri & Bebek Diş Kaşıyıcı ve Bebek Dişlik Çeşitleri

Bebek alışverişlerinde en çok tercih edilen ürünlerin başında emzikler ve diş kaşıyıcı çeşitleri yer alır.

Sıralama seçin
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Bebeklere güven duygusu vererek daha huzurlu olmalarını sağlayan emzikler, birçok açıdan faydalıdır. Bu nedenle pek çok ebeveyn, bebekleri için emzik seçerken özenli ve titiz davranır. Bunun dışında emzikler, bebeklerin gün boyu kullandığı ürünler olduğu için sık sık yere düşer ve kirlenir. Bebekleriniz emzikleri bir anda ağzından atabilir ve yere düşürebilir. Bu durumda da emzikleri sürekli kaynar su ile steril etmek gerekir. Çünkü bebekler, yetişkinlere oranla mikroplara karşı çok daha duyarlıdır. Emziklerin düşerek kirlenmesi veya kaybolmasını önlemek için en iyi alternatif emzik askısı kullanmak olacaktır. Bebeğinizin kıyafetine tutturabileceğiniz emzik askıları sayesinde, emziklerin düşme, kirlenme ve kaybolma riskine karşı önlem alabilirsiniz. Çocuk Dünyası geniş ürün seçenekleri içerisinde çeşitli markaların emzik askı çeşitleri bulunur. Bu alanda özellikle BIBS Colour markasının ürünleri öne çıkar. BIBS emzik askısı çeşitleri, %100 organik GOTS sertifikası ile pamuktan üretilir. Ürünlerin ahşap kısmı, sürdürebilirlik açısından FSC sertifikalı ahşaptan tasarlanır. Metal klips kısımlar ise nikel içermez. Emzik zinciri olarak da adlandırılan emzik askıları çeşitlerini, güvenle tercih edebilir, evde, arabada ve dış mekânlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Konforlu Kullanım Sunan Bebekler İçin Diş Kaşıyıcı Seçenekleri 

Bebekler için diş çıkarma döneminde olmazsa olmaz ürünler arasında diş kaşıyıcı çeşitleri yer alır. Sayfamızda yer alan kaşıyıcı çeşitleri, bebeklerin dişlerinin kaşıntısını gidermek için farklı dokulara sahiptir. Aynı zamanda ürünler, bebeklerin kolay bir şekilde kavrayabilmesi için özel olarak üretilir. En iyi diş kaşıyıcı çeşitleri arasında ise özellikle BIBS Baby Bitie ürünleri ön plana çıkar. Markanın kaşıyıcı çeşitleri, diş izi bırakmaz ve ayrıca yüksek ısıya dayanıklı bir yapı sergiler. Bu sayede ürünleri kaynar su aracılığıyla kolaylıkla steril edebilirsiniz. Öte yandan termo plastik türü olan TPU malzemelerden üretilen ve BPA ile fatalat içermeyen ürünler son derece güvenlidir. Bunun dışında bebek diş kaşıyıcı modelleri, kız ve erkek bebeklere özel olarak farklı renklerde ve kalp ya da yıldız şeklinde üretilir. Ayrıca bebekler için bebek diş kaşıyıcıları, bebeklerinizin dişlerine iyi gelmesinin yanı sıra diş kaşıma süreçlerinde ve diş çıkarma süreçlerinde bebeklerin motor becerilerinin gelişmesine de yardımcı olur. Çocuk Dünyası üzerinden bebeklerin sağlığına son derece uygun malzemelerden üretilen organik diş kaşıyıcı çeşitlerini inceleyebilir ve bebek diş kaşıyıcı ürünleri uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz. 

Geniş Ürün Alternatifleri ile Emzik Askısı ve Emzik Kutusu Modelleri 

Bebeklerin en sık kullandığı ürünler arasında emzikler yer alır. Yenidoğan bebeklerden 18 ay ve üzeri bebeklere kadar birçok bebek emzik kullanır. Bu süreçte ise bebekler emzikleri ağzından atabilir ve yere düşürülebilir. Bu noktada devreye giren emzik tutacağı da denilen emzik askıları, emziğin kaybolmasını ve yere düşüp kirlenmesini engeller. Kolay bir kullanım sunan emzik zinciri çeşitleri kıyafete veya eşyalara tutturabileceğiniz klips kısmı bulunur. Emziği, askıların ucuna taktıktan sonra emziklerin klips kısmını bebeklerinizin kıyafetine tutturarak kullanabilirsiniz. Üstelik özel olarak nikel içermeyen maddelerden üretilen klipsler hiçbir şekilde bebeğinizi rahatsız etmez. Aynı zamanda emzik askıları, bebeklerin ilgisini çekebilecek canlı renklere sahiptir. Emzik zincir modellerini Çocuk Dünyası'dan inceleyebilirsiniz. Bununla birlikte emziklerle birlikte kullanılan bir diğer yardımcı ürün de emzik kutularıdır. Birbirinden şık tasarımlara sahip emzik kutusu çeşitleri geniş iç hacmi ile yaklaşık 3-4 emziği saklamanıza olanak tanır. Klipsli bir yapıda üretilen emzik kutularını, çantalarınızın fermuar ucuna asabilirsiniz. Dış ve iç yüzeyi silinebilir kumaştan üretilen emzik kutularında, BPA ya da nikel gibi zararlı maddeler bulunmaz. Emzik zinciri fiyatları her bütçeye uygun fiyat avantajıyla üretilmektedir. Bebek emzik zinciri modelleri, emzik kutusu ve diş kaşıyıcı ürünler avantajlı seçeneklerle sayfamızdan satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.