Çocuk Çantası ve Beslenme Çantası Modelleri

Birbirinden farklı özelliklere ve kumaş dokuların sahip olan seçenekler arasında kendi çocuğunuz için uygun çocuk okul çantası modelini kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Sıralama seçin
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Okul çantası, her yaş grubu çocuğun kendi kişisel eşyaları için taşıma ihtiyacını karşılayan önemli bir nesnedir. Birbirinden farklı özelliklere ve kumaş dokuların sahip olan seçenekler arasında kendi çocuğunuz için uygun çocuk okul çantası modelini kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Küçük büyük her çocuğun yanında taşıması gereken oyuncak, beslenme, giyim eşyaları ya da kırtasiye malzemesi gibi pek çok şeyi bu ürünlerin içine yerleştirebilirsiniz. Kız ve erkek çocuklara hitap eden seçeneklerin yanı sıra herkesin kullanabileceği modellerde vardır. Siz de çocuğunuzu şık bir çocuk çantası hediye edebilirsiniz. Çocuklara; harçlıklarını koyabilecekleri, sandviç su gibi beslenme gıdalarını taşıyabilecekleri, yolculuklarında kişisel eşyalarını ya da kıyafetlerini koyabilecekleri çok çeşitli modeller sunulur. Çocuk sırt çantası çeşitleri özellikle okula giden çocuklar için sıklıkla tercih edilir. Hem çocuklar hem de ebeveynler, son derece pratik bu modellerle mutlu olur. Beslenme çantası modelleri; güzel görüntüsü ve şık dizaynıyla beğeni kazanır. Çocuklara özel sunulan bu ürünleri, ailece inceleyip beraber seçim yapabilirsiniz. Babaanneler ve anneanneler de torunlarına almak istedikleri hediye seçimini çantalardan yana yapabilirler. Sevimli çizgi kahramanlarım figürüyle süslenmiş modeller farklı yaş grubuna dahil olan çocukları fazlasıyla mutlu eder. Çocuk beslenme çantası ve diğer seçeneklerin tamamını Çocuk Dünyası aracılığıyla detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Çocuğunuzun zevkine ve ihtiyacına yanıt veren bir modelde karar kılabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile ihtiyacınız olan tüm çantaları satın alabilirsiniz.

Şık ve Cıvıl Cıvıl Kız Çocuk Okul Çantası Seçenekleri

Kız çocuk okul çantası seçenekleri pembeden mora akla gelebilecek çok sayıda renk tonuyla dizayn edilir. Mickey Mouse, Sevimli Kelebek ya da Sünger Bob gibi çizgi film karakterleri çocukların hayal dünyasını ve çantalarını süsler. Okul öncesi dönem itibariyle çocukların ihtiyaçları arasında yer alan kız çocuk sırt çantası çeşitleri hem gezmeye hem de anaokuluna giderken önemli eşyaların koyulabileceği önemli ürünler şeklinde karşınıza çıkar. Fermuarlı, çok gözlü ya da tek gözlü olarak tasarlanan seçeneklerin kullanımları oldukça kolaydır. Kız okul çantası uzun saplı tasarımda olduklarından omuzdan düşme gibi risklere karşı rahat bir şekilde çapraz asılıp taşınabilir. Çocuk beslenme çantası seçeneklerinde de uzun sap detayı vardır. Beslenme çeşitlerinde uzun sap kısımlarının dışında üst bölümlerinde de elde taşımaya yönelik kulpları vardır. Okul beslenme çantası tasarımları ayarlanabilir sap ayrıntıları sayesinde çocuğun taşıma gibi durumuna göre uzun saplar kısalıp uzatılabilir. Kare, dikdörtgen ya da yuvarlak şekilde olan bu modeller arasında farklı tasarımları da inceleyebilirsiniz. Çocuk sırt çantası modelleri geniş iç hacimleri sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Çantaların iç hacmine istediğiniz nesneyi rahat bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Ürünlerin kullanımını çocuğunuza aşılayarak onun okula giderken düzenli ve derli toplu bir şekilde eşyalarını taşımalarını sağlayabilirsiniz. Çocuk Dünyası'nın size ve çocuğunuza sunduğu tüm seçenekleri inceleyip, kaliteli ve uygun fiyatlı seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

Kullanışlı ve Konforlu Erkek Çocuk Çantası Modelleri

Erkek çocuk çantası, erkek okul çantası onların ilkokul ve sonrasındaki bütün eğitim hayatında eşyalarını taşımalarına imkan sunan geniş iç hacmi sayesinde büyük bir yükten kurtarır. Geniş ve ayarlanabilir yapıdaki askılarla rahat bir çanta görevi sunan çeşitler arasından okul çantaları modelleri çocuğunuzun beğenisine ve zevkine yönelik seçimlerde bulunabilirsiniz. Erkek çocuk okul çantası modellerinin yanı sıra unisex şekilde dizayn edilen seçenekleri de çocuğunuzun zevkine göre düşünebilirsiniz. aynı zamanda Polyester ya da poliuretan malzemeler kullanılarak tasarlanan modellerin bazı kısımlarında keten ya da tekstil detaylara da yer verilir. Rahat bir şekilde yıkanabilen okul çanta modelleri, çamaşır makinelerinde soğuk suda ya da 30 derecedeki sıcaklıkta temizlenir. Balkona koyduğunuz zaman ya da kalorifer yanında kolayca kuruyan ürünleri, hijyen açısından da anne babaların güven içinde tercih edebilirsiniz. Yüksek ısıda yıkanmadığı sürece desenleri, renkleri ve yazıları silinmez. Bu sayede uzun süre kullanıma uygun olur. Çocuklar bu tip eşyaları sık sık kirletirler. Bu sebeple kullandıkları çeşitlerin kolay şekilde yıkanabilmesi ve çabuk kuruyan materyalden üretilmiş olması özellikle anneler için büyük önem taşır. Islak mendille silinebilen, ilgi çekici ve leke tutmayıp yıkanabilen malzeme dokusuna sahip modeller işinizi kolaylaştırır. Erkek çocuk sırt çantası alanında üretim yapan çok sayıda marka vardır. Markalara ait ürünlerin beğeniye sunulduğu seçenekler arasında okul çantası fiyatları ebat, model, sap kullanımı ve renk gibi detaylara göre seçim yapabilirsiniz. Çocuk sırt çantası modelleri kalite ve fiyat bakımından inceleyip çocuğunuzun işin görecek ürünü satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.