Bebek Ana Kucağı Modelleri ve Ana Kucağı Fiyatları

Bebeklerin konforu için tasarlanan ana kucakları, pek çok farklı özelliğe sahiptir.

Sıralama seçin
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Sallanabilen, müzikli, salıncaklı gibi onlarca alternatif arasından tercihlerde bulunabilirsiniz. Ana kucağı genellikle bebeklerinizin keyifli vakit geçirmesini sağlayarak, onların gelişimine katkıda bulunur. En iyi ana kucağı alanında ise Babybjörn markasının ürünleri ön plana çıkar. Pediatri uzmanlarıyla yapılan çalışmalar sonucunda hazırlanan Babybjörn ana kucağı çeşitleri, zararlı maddeler içermeyen, yumuşak yapısıyla bebeklerin hassas cildi için uygundur. Aynı zamanda markanın sallanan ana kucağı çeşitleri, bebeklerinizin hem eğlenmesini hem de uykuya kolay bir şekilde dalmasını sağlar. Bu noktada Babybjörn ana kucağı çeşitlerini oyun, dinlenme ve uyku olmak üzere istediğiniz pozisyona ayarlayabilirsiniz. Öte yandan ürünler sayesinde bebekleriniz sallanma esnasında temel motor becerilerini geliştirmek için denge alıştırmaları yapmış olur. Birbirinden kullanışlı ana kucağı çeşitlerini Çocuk Dünyası üzerinden inceleyerek, avantajlı seçeneklerle satın alabilirsiniz. 

Çocuk Dünyası’nda Farklı Özellikler Sunan Titreşimli Ana Kucağı Modelleri 

Pek çok ebeveynin bebekleri için tercih ettiği ana kucağı çeşitleri, farklı tasarım ve fonksiyonlara sahiptir. Bu alanda özellikle Babybjörn ve Chicco gibi markaların ürünleri ön plana çıkar. Babyjörn ana kucağı çeşitleri, sallanan yapısı ile bebeklerinizin keyifli zaman geçirmesini sağlarken, onların motor becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Ayrıca pil gerektirmeyen ürünler, bebeğinizin doğal hareketleri ile sallanır. Markanın modellerinde, sırt ve baş için doğru koruma özelliği mevcuttur. Bebeğinizin vücut yapısına göre şekil alan oturma kısmı onların daha da rahat etmeleri için ergonomik bir tasarıma sahiptir. Chicco markasının ürünleri ise çok amaçlı bir tasarıma sahiptir. Markanın ana kucağı çeşitlerinde bulunan farklı modeller ile bebeğiniz uykuya dalabilir, eğlenceli vakit geçirebilir ve dinlenebilir. Bebeğinizin eğlenceli zaman geçirmesi için ürünlerde oyuncak barı bulunur. Bu barda, bebeğinizi eğlendirmek bazı modellerde için altı eğlenceli müzik, yumuşak oyuncaklar ve ışıklar mevcuttur. Müzikli ana kucağı, oto koltuğu, ev içerisinde ev tipi ana kucağı modelleri aynı zamanda uyku zamanı için sakin müzikler çalarak, bebeğinizin uykuya dalmasına yardımcı olur. Birçok özelliği bulunan ana kucağı çeşitlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. 

Ebeveynlerin Vazgeçilmezi: Sallanan Ana Kucağı Çeşitleri 

Ebeveynler için bebek bakımında yardımcı bir ürün olan ana kucağı modelleri, bebeklerin de büyük ölçüde ilgisini çeker. Özellikle oyuncaklı, müzikli ve salıncaklı ana kucağı, titreşimli ana kucağı, oyuncaklı ana kucağı çeşitleriyle bebeklerinizin keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Çocuk Dünyası bu alanda birbirinden özel markaların ürünleri yer alır. Chicco markasının ana kucağı çeşitlerinde yükseklik ayarlama, yatırabilir koltuk ve sırtlık, pratik mama sandalyesi, otomatik sallanan ana kucağı otomatik ana kucağı gibi çeşitli özellikler mevcuttur. Yatırabilir özelliği bulunan ana kucakları sayesinde bebeğinizi uyku ve oyun zamanlarında dilediğiniz pozisyonda tutabilirsiniz. Yükseklik ayarlama özelliği ise gözünü bebeklerinden ayırmak istemeyen ebeveynler için son derece idealdir. Bununla birlikte istenildiği zaman mama sandalyesine de dönüştürülebilen bebek ana kucağı çeşitleri büyük ölçüde pratiklik sağlar. Ana kucağı fiyatları ise markalara ve ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Çocuk Dünyası üzerinden onlarca alternatif arasından tercihler yaparak, bütçe dostu seçeneklerle alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.