En İyi Bebek Beşik Fiyatları & Bebek Park Beşik Modelleri

Bebeklerin konforlu bir uyku deneyimi yaşaması için beşik ve park yatak çeşitleri mevcuttur.

Sıralama seçin
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Geçmişten bugüne yaygın olarak kullanılan beşikler, bebekleri sallayarak uyutmak için son derece idealdir. Ancak biraz hareketlenmeye başlayan bebeklerin, beşiklerde kalmasını sağlamak zor olur. Bu noktada ise park yataklar devreye girer. Birçok ebeveyn bebekleriyle yatmasalar dahi uyku esnasında onların güvende olduğunu bilmek ister. Bu nedenle anne ve babalar henüz birkaç aylık olan bebeklerinin farklı bir odada yalnız başına yatmasını uygun bulmaz. Bu alanda avantaj sağlayan bu yatakları, yatak odanızda bulundurarak bebeğinizi sık sık kontrol edebilirsiniz. Bu sayede bebeğiniz ağladığında sürekli farklı bir odaya gitmenize gerek kalmaz. Öte yandan bebekler belli bir yaşa geldiğinde, bu yatakların fermuarlarını açarak, bu ürünleri bir oyun alanı olarak kullanabilirsiniz. En iyi park yatak alanında ise Kanz, Prego, Kraft gibi markaların ürünleri ön plana çıkar. Kratf oyun parkı çeşitleri bebeklerin girip çıkabileceği fermuarlı pencere, fermuarlı taşıma çantası, oyuncak torbası ve alt değiştirme alanıyla ebeveynlerin beğenisini kazanır. Üstelik markanın ürünleri, sallanma aparatı sayesinde beşik olarak da kullanılabilir. Park yatak ve beşik fiyatları bütçenize uyacak seçeneklerle sunulur. Tekerlekli, hafif ve fermuarlı pencerelere sahip park yatakları Çocuk Dünyası üzerinden satın alabilirsiniz.

Konforlu Bir Uyku İçin Beşik Çeşitleri

Ebeveynler, genellikle henüz bebekleri daha doğmadan çeşitli hazırlıklara başlar. Bebeklerin temel ihtiyaçları doğrultusunda ise konforlu bir uyku anne yanı park yatak deneyimi için beşikler yer alır. İşlevselliği ve bebeklere sağladığı konfor sebebi ile sıklıkla tercih edilen beşik çeşitleri, farklı birçok özelliğe sahiptir. Özellikle yenidoğan bebekler, günün büyük bir bölümünü uyuyarak geçirir. Bu yüzden bebeklerin uyku alanlarının konforlu olması oldukça önemlidir. En çok tercih edilen beşik modelleri arasında sallanabilen, katlanabilen ve taşınabilen beşik çeşitleri yer alır. Bu alanda özellikle Babybjörn markasının ürünleri ön plana çıkar. Markanın beşik modelleri, yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilir. Üstelik beşikleri, istenilen yüksekliğe ayarlayarak kullanmanız mümkündür. Ayrıca hareket ettirmesi kolay olan ürünleri istediğiniz odaya taşıyarak, bebeğinizin her zaman yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte çeşitli fonksiyonları bulunan ürünler arasında sallanan beşik çeşitleri de büyük ölçüde beğeni toplar. Sallanan bebek beşiği modelleri bebeklerinizin çok daha kolay uykuya dalmasına yardımcı olur. Ebeveynlerin beğenisini kazanan bir diğer beşik türünü ise park beşik modelleri oluşturur. Portatif bir yapıda olan park beşik seçenekleri, geceleri yatak odasına, gündüzleri ise bebek odasına veya oturma odalarına konumlandırabilirsiniz. Park beşik seçenekleri, özellikle yenidoğan bebeklerin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayabilmeniz açısından idealdir. Aynı zamanda bebekleriniz için son derece ilgi çekici olan park beşik çeşitleri, istediğiniz zaman güvenli bir oyun alanına çevirebilirsiniz. Park beşik fiyatları ise markalara göre değişiklik gösterse de uygun seçeneklere sahiptir. Çocuk Dünyası sayfalarında yer alan kampanyaları takip ederek, beşik çeşitleri veya bebekleriniz ile ilgili ihtiyacınız olan ürünleri avantajlı fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz. 

Çocuk Dünyası’nda Uyku ve Oyun Alanı Olarak Park Beşikler 

Bebekler için hem uyku alanı hem de oyun alanı olabilen park yataklar son derece avantajlıdır. Farklı ay ve yaş gruplarına uygun olarak üretilen bu yataklar arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Ebeveynlerin büyük ölçüde beğenisini kazanan park yatak çeşitleri, bebeklerin uyurken ya da oyun oynarken rahat bir şekilde görülebilmesi adına file pencerelere sahiptir. Ayrıca çok amaçlı olarak park yatak modelleri, oyun parkı fıyatları kullanılabilen ürünlerde alt değiştirme ünitesi ve eşya saklama cebi bulunur. Eşya saklama ceplerine bebeklerinizin sık sık ihtiyaç duyduğu eşyaları yerleştirerek oyun parkı modellerini kolaylık sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte bu tarz yatakların, taşınabilir olması açısından da avantaj sağlar. Böylelikle bu yatakları dilediğiniz alana konumlandırarak bebeklerinizin gözünüzün önünde olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, bebek oyun parkı, bebek park yatağı olarak da kullanılabilen park beşik seçenekleri, bebeklerin sevdiği alanlar haline dönüştürebilirsiniz. Bu doğrultuda bebeğiniz oyun oynarken aynı zamanda güvende olsun istiyorsanız, park yatakları tercih edebilirsiniz. Özellikle bu alanda ön plana çıkan Kraft markasının oyun parklarında, çeşitli oyuncakların yer aldığı bir oyun barı mevcuttur. Kolay kurulum özelliği ve portatif yapısıyla ilgi gören park yatak ve anne yanı beşik çeşitlerin Çocuk Dünyası üzerinden incelemeniz mümkündür. Bebek beşiği fiyatları ve park yatak fiyatları ise son derece uygun seçeneklerle satışa sunulur. Onlarca farklı model arasından ihtiyaçlarınıza uygun oyun parkı fiyatları seçimlerde bulunabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.