18 Ay ve Üzeri En İyi Bebek Emzik Çeşitleri & Bibs Emzik Modelleri

Bebekler için emzik seçimlerinde bebeklerin ay aralığını dikkate almak oldukça önemlidir.
Sıralama seçin
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Bu doğrultuda yenidoğan bebekler ve diş çıkarmaya başlayan bebekler için farklı özellik ve boyutlara sahip emzikler mevcuttur. Yenidoğan emzik seçeneklerinde hem silikon hem de kauçuk modeller tercih edilebilir. Yine de bu iki emzik seçeneği kullanım açısından birbirinden farklıdır. Özellikle kokusuz ve yumuşak yapısı ile konforlu bir deneyim sunan silikondan olan emzik çeşitlerini 6-18 ay aralığındaki bebekleriniz için güvenle kullanabilirsiniz. Kauçuk emzik modelleri ise yeni doğandan 18 ay ve üzeri bebeklere kadar uygundur. Bebeğinizin bulunduğu ay aralığına göre uygun emzik seçeneğini tercih edebilirsiniz. Kauçuk emzikler, silikon modellere oranla çok daha dayanıklı bir yapı sunar. Bununla birlikte hem silikon hem de kauçuk emzikler ısıya karşı dirençlidir. Bu sayede ürünleri kaynar su yardımıyla kolay bir şekilde hijyenik hale getirebilirsiniz. Öte yandan yeterince steril edilse bile tüm ezik çeşitlerinin hijyen açısından belli aralıklarla değiştirilmesi gerekir ve bu durum oldukça önemlidir. Bu gibi faktörlere dikkat ederek bebeklerinizin çok daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. En iyi emzik çeşitleri arasındaysa BIBS Colour markasının emzik seçenekleri ön plana çıkar. BIBS Colour emzik seçenekleri, sayısız renk seçeneği ve ergonomik yapısıyla ebeveynlerin beğenisini kazanır. Aynı zamanda markanın emzikleri 0-6 ay, 6-18 ay, 18 ay ve 18 aydan büyük bebekler için bebeklerin ağzına uygun farklı boyutlarda üretilir. Hafif ve yumuşak olan doğal kauçuk emzik seçeneklerini bebekleriniz için güvenle satın alabilirsiniz. 

Çocuk Dünyası’nda Geniş Ürün Seçenekleri ile 18 Ay İçin Emzikler

Bebeklerin emme içgüdüsünü doyuma ulaştıran emzikler, birçok açıdan faydalıdır. Genel olarak emzikler, anne göğsünü andıran uç kısmı ile bebeklere güven duygusu aşıladığı için rahatlamalarına yardımcı olurken bebekler de çok daha kolay uykuya dalabilirler ve emme refleksini kullanırlar. Aynı zamanda emzik çeşitleri, diş çıkarma döneminde olan bebeklerin dişleri için de yararlıdır. Bebekleriniz için emzik modelleri arasından seçim yaparken ve emzik alırken ürünlerin sağlığa uygun ve dayanıklı malzemelerden üretilmesine ve doğru emzik seçtiğinize dikkat edebilirsiniz. Çocuk Dünyası’nda yer alan emzikler, BPA veya PVC gibi zararlı maddeler içermez. Ayrıca ürünler, hava delikleri ve yumuşak yapısı ile bebeklerin cildinde hassasiyet gibi durumlara sebep olmaz. Bunun dışında emzikler, işlevselliklerinin yani sıra tasarım özellikleriyle de ilgi toplar. Kız ve erkek bebeklere uygun olarak üretilen modellerde, pembe, kırmızı, mavi, beyaz, yeşil, turuncu, mor gibi oldukça geniş bir renk yelpazesi bulunur. Onlarca farklı renk ve model seçenekleri arasından bebeğinize en uygun modelleri bulabilirsiniz. Geniş ürün seçenekleri ile size sunduğumuz 18 24 ay emzikleri detaylı şekilde inceleyerek, ihtiyaçlarınızı bütçenize uygun fiyat seçenekleri ile karşılayabilirsiniz.

Hem Hafif Hem de Konforlu Bebek Emzikleri

Bebeklerin rahat ve güvenli kullanımı için tasarlanan emzikler, silikon ve kauçuk olmak üzere iki ayrı materyalden üretilir. Bu alanda bebeklerinizin ay aralığına bağlı olarak alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz. Genellikle silikon uçlu emzikler, kauçuk modeller kadar yumuşak bir yapıda değildir. Bu nedenle ebeveynler tarafından bebeklerin emziklere adapte olmasını kolaylaştırmak adına kauçuk ürünler daha fazla tercih edilir. Doğal kauçuktan üretilen emzikler, anne memesini andıran yapısıyla bebekler tarafından rahatlıkla kabul edilir. Silikon emzik modelleri ise özellikle kauçuk gibi maddelere alerjisi olan bebekler için idealdir. Çocuk Dünyası’nda BIBS Colour markası tarafından üretilen, BPA içermeyen ve gıda ile temasa uygun birbirinden kaliteli bebek silikon emzik seçenekleri yer alır. Markanın onlarca renk seçeneği bulunan silikon emzik modelleri arasından bebekleriniz için dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Silikondan üretilen emzikler genel olarak standart bir boyda üretildiği için ürünlerin fiyatları aşağı yukarı aynıdır. Kauçuk emzik fiyatları diğer emzik fiyatlarında olduğu gibi boyutlarına göre farklılık gösterse bile genel olarak uygun fiyat aralıklarına sahiptir. Çocuk Dünyası üzerinden kız ve erkek bebekleriniz için birbirinden konforlu emzikleri inceleyerek, avantajlı seçeneklerle satın alabilirsiniz. Aynı zamanda emzik kutusu modellerini de inceleyerek emziklerin hijyenik bir şekilde saklanmasını sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.