En İyi İsofixli Oto Koltuğu Fiyatları & Bebek Oto Koltuğu Modelleri

Bebek oto koltuğu çeşitleri, bebeklerin arabada konforlu ve güvenli kalması için tasarlanan ürünlerdir.

Sıralama seçin
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Günümüzde ebeveynler, çocuklarıyla araba yolculuğu yaparken oto koltuğu modellerini tercih ederler. Oto koltukları arasından seçim yaparken ise bebeğinizin ay, yaş ve kilo aralığını göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu alanda özellikle isofix oto koltuğu çeşitleri ön plana çıkar. İsofix, dünya genelinde sıklıkla tercih edilen ve üst düzey güvenlik sağlayan bir montaj sistemidir. Çocuklar için uluslararası çevrelerce onaylanmış olan isofixli oto koltuklarını güvenle tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte oto koltuğu çeşitleri markalara göre değişen farklı özelliklere sahiptir. En iyi bebek oto koltuğu alanında ise isofix bağlantı sistemine sahip Maxi-Cosi markasının ürünleri yer alır. Maxi Cosi oto koltuğu çeşitleri 9 aydan 12 yaşa kadar uygundur. Markanın ürünleri, climaflow özelliği sayesinde çocuğunuzun uygun sıcaklıkta seyahat etmesini sağlar. Aynı zamanda ürünler, beş farklı yaslanma pozisyonu sayesinde çocuklarınızın uzun seyahatlerde bile konforlu hissetmesini kolaylaştırır. Bebek oto koltuğu fiyatları ise genel olarak bütçe dostu seçeneklere sahiptir. Bebeklerinizle yapacağınız güvenli yolculuklar için ihtiyacınız olan bebek araba koltuğu çeşitlerini Çocuk Dünyası üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. 

Bebeklerinizin Güvenliği İçin Tasarlanmış Bebek Oto Koltukları 

Bebek ve çocuklarınızın seyahat esnasındaki güvenliği için çocuk oto koltuk çeşitleri devreye girer. Çocuk Dünyası’nda birbirinden farklı özellikleri, yeni doğan bebek bulunan araba koltuğu çeşitleri yer alır. Bu noktada bebeğinizin yaş ve ay aralığını dikkate alarak farklı boyutlardaki modeller arasından tercihlerde bulunabilirsiniz. Güvenli ve konforlu bir yolculuk deneyimi için tasarlanan oto koltukları, maksimum darbe koruması, uzun süreli kullanım özelliği ve emniyet kemer sistemi ile oldukça avantajlıdır. Çocuk Dünyası^’nda yer alan Besafe bebek oto koltuğu çeşitleri, yan darbe koruması, panoramik görüş ve köpük sistemi ile ekstra güvenlik sağlar. Aynı zamanda ürünlerde tut ve çek hamlesi ile kolaylıkla ayarlanabilen baş destek ve emniyet kemeri, sökülebilir ped, bel destek minderi ve sırt bölümüne gelebilecek darbeleri absorbe, oto koltuğu 15-36 kg edebilen sistemler mevcuttur. Üstelik Besafe oto koltuğu çeşitlerinde yer alan patentli emniyet kemeri sistemi, çocuklarınızın kilidi açmasına engel olur. Çocuk araba koltuğu fiyatları ise markalara ve modellere göre değişiklik gösterir. Sizlere sunduğumuz kampanyaları takip ederek oto koltuğu, koltuk modelleri çeşitlerini avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

Çocuk Dünyası’nda Konfor ve Güvenlik Sunan Çocuk Oto Koltukları

Bebek ve çocuklarınızla güvenli bir yolculuk için bebek araba koltuğu seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bu alanda ön plana çıkan ve Avrupa standartlarında üretilen Kraft oto koltuğu çeşitleri sunduğu özelliklerle ebeveynlerin beğenisini kazanır. Markanın belgeli isofix koltuk çeşitlerinin 90 derece dönme, isofixli yükseltici özelliği sayesinde bebeğinizi koltuğa rahatlıkla oturtabilirsiniz. Bunun dışında altı farklı ayarlanabilir baş desteği sunan modeller sayesinde bebeğinizin en rahat ettiği pozisyonu bulmanız mümkündür. Genel olarak Kraft markalı oto koltukları, kolay monte özelliği, ultra geniş hacmi, sırt ve baş dayanakları ile oldukça avantajlıdır. Bununla birlikte oto koltukları, kemer kilidi açıldığı takdirde uyarı verir. Ayrıca oto koltuğu, bebek oto koltuğu isofixli, oto koltuğu isofixli ana kucağı ürünleri, rahat kullanım özelliğiyle çocuklarınızın huzurlu bir yolculuk geçirmesini sağlar. Araba koltuğu fiyatları ise her bütçeye hitap edebilmek için uygun seçeneklere sahiptir. Sayfamız üzerinden tüm isofixli oto koltuk yükseltici modelleri inceleyebilir, çocuklarınıza güvenli bir yolculuk sağlamak için oto koltuğu çeşitlerini satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.