0-6 Ay Yenidoğan Emzik Modelleri & Bebek Emzik Fiyatları

Emzikler, temel olarak bebeklerin emme içgüdüsünü sürdürmeleri amacıyla tasarlanan ürünlerdir.

Sıralama seçin
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Emzik çeşitleri arasından tercihlerinizi yaparken özellikle bebeklerinizin ay aralığını dikkate almanız önemlidir. Genellikle yenidoğan emzik seçenekleri ile birkaç aylık bebeklere yönelik olarak üretilen emzikler farklı özelliklere sahiptir. Bununla birlikte emzikler kauçuk ve silikon olmak üzere üretildikleri malzemeler açısından da birbirinden ayrılır. Çoğunlukla kauçuk emzik modelleri, silikon modellere oranla daha uzun ömürlü ve dayanıklı olduğu için daha fazla tercih edilir. En kaliteli ve başarılı emzik seçenekleri arasında ise Danimarka merkezli olan BIBS Color markasının ürünleri ön plana çıkar. BIBS Colour emzikler, bebeklerin sağlığı ve güvenliği düşünülerek yüzde 100 doğal kauçuktan üretilir. Aynı zamanda markanın kaliteli emzikleri, hava akışını sağlayan delikleri sayesinde bebeklerin cildinin tahriş olmasını engeller. Bunun dışında BIBS Colour emzikler, yumuşak ve yuvarlak kauçuk uç kısmı ile meme yapısına oldukça yakın bir forma sahiptir. Bu sayede ürünler, bebekler tarafından kolaylıkla kabul edilir. Üstelik ürünlerin hafif yapısı bebeğinizi yormaz. Ergonomik tasarımlı ve birbirinden kullanışlı bebek silikon emzikler için sayfamızı inceleyebilirsiniz. 

Üstün Kaliteden Üretilen Bebek Emzikleri Seçenekleri

Çocuk Dünyası’nda yer alan emzikleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Genel olarak tüm emzik çeşitleri, üstün kalitede malzemeler kullanılarak üretilir. Bebeklerinizin ay aralığını göz önünde bulundurarak farklı boyutlara sahip kauçuk veya silikon emzik modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Genellikle silikon seçenekler daha sert bir yapıda olduğu için 0-6 aydan sonra uygun kabul edilirken, kauçuk emzik seçenekleri 0-18 ay aralığındaki bebekler için idealdir. Çocuk Dünyası sayfalarında sizlere sunulan doğal kauçuktan üretilen BIBS Colour emzik modelleri, anne memesini taklit ederek, emiş esnasında hava akışı sağlar. Aynı zamanda markanın dünya genelinde geçerli olan EN 1400 standartlarına uygun olarak üretilen emzikleri, PVC, BPA gibi zararlı maddeler içermez. Bu sayede BIBS Colour bebek emzik çeşitlerini bebekleriniz için güvenle tercih edebilirsiniz. Sayfalarımızda beğeninize sunulan çeşitler, pembe, kırmızı, mavi, yeşil, lila, mor, gri ve kahverengi gibi oldukça geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Renk renk emzikler arasından bebekleriniz için uygun seçimlerde bulunabilirsiniz. Silikon ve kauçuk emzik fiyatları ise çoğunlukla bütçe dostu seçeneklere sahiptir. Çocuk Dünyası üzerinden her yaşa yönelik emzikleri inceleyerek, ihtiyacınız olan ürünleri avantajlı seçeneklerle satın alabilirsiniz. 

Hafif ve Ergonomik Emzik Modellerinde Geniş Ürün Alternatifleri

Birçok açıdan faydalı olan emzikler, emme içgüdüsünü tatmin ederek, bebeklerde güven duygusu sağlar. Bu açıdan da bebeklerde emzik kullanımı önem arz eder. Ebeveynler, pek çok konuda olduğu gibi bebekleri için emzik seçerken de son derece özenli davranır. Emzikler arasından seçim yaparken bebeğinizin burun ve çenesinde belli bir alan bırakan, hem ergonomik hem de hafif ve konforlu modelleri tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır. Aynı zamanda emziklerin uç kısmının anne göğsüne yakın bir yumuşaklıkta olması da yeni doğan bebeğe pek çok açıdan avantaj sağlar. Bu sayede bebekler emme refleksini kullanarak emziklere çok daha kolay bir şekilde adapte olur. Ayrıca emziklerin yumuşak uç ve gövde kısmı sayesinde bebeklerinizin cildinde herhangi bir rahatsızlık hissi oluşmaz ve diş etleri zarar görmez. Kauçuk emzik seçenekleri özellikle diş çıkarma sürecinde olan bebekler için uygundur. Çocuk Dünyası’nda kız ve erkek bebekler için birbirinden çeşitli renklerde hem kauçuk hem de silikon emzik seçenekleri mevcuttur. Gerek doğal kauçuk emzik gerekse silikondan üretilen emzik seçenekleri, hafif ve ergonomik bir yapıya sahiptir ve bebeklerin ağız yapılarına uygundur. Bebekler 1 yaşından büyükse mutlaka ortodontik emzik kullanılması gerekmektedir. Kauçuk emzik çeşitleri alanında özellikle BIBS Colour markasının ürünleri ön plana çıkar. Markanın emzikleri, hafif eğimli yapısı ile oldukça idealdir. Bütçe dostu seçeneklerle satışa sunulan tüm 0 6 ay emzik ve yeni doğan emzik seçeneklerini sayfamızdan inceleyerek, avantajlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.