Emzik Modelleri ve Diş Kaşıyıcılar

Bebeklerin büyük çoğunluğu doğdukları ay itibariyle emzik kullanmaya başlarlar. Birbirinden farklı emzik çeşitlerini Çocuk Dünyası kaitesi ile bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
Görünüm:
Toplam 90 ürün görüntüleniyor.
Toplam 90 ürün görüntüleniyor.

Anne ve babalar bu durumun son derece normal olduğunu düşünür. Hatta çoğu zaman bu ürünleri kullanma konusunda oldukça istekli davranırlar. Anne sütünün yeterli gelmemesi durumunda bebeklerin bu ürünleri kullanma oranının da sıklaştığı gözlenir. Ürünler kimi zaman diş kaşıyıcı olarak da kullanılabilir. Modeller silikon ve kauçuk malzemelerden üretilir. Kauçuk emzik seçenekleri hem doğal hem de elastik bir tasarımdadır. Özellikle yeni diş çıkarma süreci içinde olan bebekler için kullanımı son derece uygundur. Kauçuk modeller yapıları gereği suyu da emdikleri için kolay şekilde bozulabilir. Bu nedenle sık sık değişim olması tavsiye edilir. Silikon emzik seçenekleri kolayca bozulmaz. Fakat bu modeller dişleri çıkmış olan bebeklerde kullanım için elverişli değildir. Bebekler içgüdüsel davranışları gereği emme içgüdülerini bu ürünlerle karşılarlar. Bebeklerin doğumu itibariyle en güçlü refleksi emme şeklindedir. Bu durum onlara mutluluk verirken sakinleşmek konusunda da yardımcı olur. Böylece rahat bir şekilde uykuya damlası da kolaylaşır. Emzik kullanmayan bebekler daha sonra içgüdüsel şekilde parmaklarını emmeye başlayabilirler. Bu durum ise ileride bazı problemlere neden olabilir. Ürünleri kullanan bebekler bir zaman sonra fiziksel şekilde beceriler de geliştirebilir. Emzik modelleri ve özellikleri hakkında bilgi edinerek bebeğiniz için ideal ürünü daha rahat şekilde bulabilirsiniz. Çocuk Dünyası’nın uygun fiyat politikası sayesinde de bu ürünleri uygun fiyat alternatifleri ile güvenle satın alabilirsiniz.

Çocuk Dünyası Bebek Emzik Aksesuarları

Emzik çeşitleri kadar kullanılabilecek aksesuar çeşitleri de dikkat çeker. Hem kullanım açısından hem de bakımından beğeni kazanan bu aksesuarlar, ebeveynlerin ilk tercihleri arasında yer alır. Ürün seçimi yaparken göz önünde bulundurulması gereken başlıca kriterler vardır. Aksesuar seçimi de bu doğrultuda yapılabilir. Ürünlerin üretildiği materyaller, boyut ve yapı gibi detaylar seçim sürecine doğrudan etki eder. Emzik askılığı son dönemlerde şık ve estetik tasarımlarıyla öne çıkmayı başarır. Ebeveynler kadar bebeklerin de dikkatini çeken modeller, farklı detaylara sahip olabilir. Ürünler, yalancı memelerin kaybolma riskini alt seviyelere indirir. Üstelik bebekler için de oyalanma imkânı sunar. Emzik askılığı, bebeğin emziğinin sabit şekilde tutmak, kirlenmesine engel olmakla beraber yatak, puset ya da araç içinde düşüp kaybolma gibi durumların önüne geçmek için dizayn edilir. Aynı zamanda bu ürünler bebeklerin dikkatini çekecek estetiklikte ve şıklıkta tasarlanır. Bu modeller kişilere bebeklerinin ağlamasını kesme ya da oyalanacağı zamanlarda pratiklik kazandırır. Ayrıca zaman kaybına engel olma noktasında da büyük oranda yardımcı olur. Bebeklerin kıyafetine ya da yatağına sabitlenebilecek bu ürünler günümüzde sık sık tercih edilir. Bebek diş kaşıyıcı olarak kullanılan seçenekler son derece kaliteli materyallerle üretilir. Bebeklerin hassas cildinde alerji gibi olumsuz durumlara yol açmayacak malzemeler kullanılır. Bu sayede gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Çocuk Dünyası aracılığıyla sizlere sunulan bebek emzik seçeneklerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. En uygun modelleri güvenle satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bütçe Dostu Çocuk Dünyası Bebek Emzik Fiyatları

Anne ve babalar, bebekleri için emzik seçimi yapacağı zaman kaliteyle birlikte fiyat oranını da göz önünde bulundururlar. Bebek emzik fiyatları son derece geniş bir yelpazeyle kişilere sunulur. Bu sayede farklı bütçelere hitap eden çok sayıda ürün seçeneği ortaya çıkar. Bebeğiniz için en iyi emzik modelini, avantajlı fiyat aralıklarıyla satın alma şansınız oluşur. Seçeneklerin fiyatlarının belirlenmesinde bazı unsurlar rol sahibi olur. Modellerin üretim sürecinde kullanılan materyal seçimi bu unsurların başında yer alır. Bunun dışında tasarım, yapı, kısacası modellerin sahip olduğu her bir detay ürün fiyatları üzerinde direkt olarak etkili olur. Ürün çeşitleri özelliklerine ve kullanım dönemlerine göre farklı sınıflara ayrılır. Yenidoğan emzik seçenekleri ile diğer seçenekler arasında yapı olarak farklılıklar olabilir. Yenidoğan modeller, son derece küçük ebatlarda üretilir. Bu sayede bebeğiniz kolay bir şekilde kavrayarak rahatlıkla kullanabilir. Bebeğiniz büyüdükçe tercih edeceğiniz ürün çeşidinin boyutlarında da değişimler olur. Bu doğrultuda seçim yaptığınız zaman bebeğiniz için en doğru ürünü daha rahat bir şekilde bulmanız mümkün olur. Emzik fiyatları için araştırma yaparken önceliği modellerin kalitesine vermeniz tavsiye edilir. Yanlış ürün seçimi ilerleyen dönemlerde bebeğinizde bazı sıkıntılara neden olabilir. Çocuk Dünyası tarafından sizlere sunulmuş olan emzikleri ve aksesuar seçeneklerini inceleyip seçimlerinizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.