Çocuk Dünyası ile Yumuşacık Bebek Battaniyeleri

Bebeklerin yetişkinlere göre hassas olan bünyeleri kış soğuklarından çabucak etkilenebilir ve bunun sonucunda hasta olabilir. Çocuk Dünyası tarafından beğeninize sunulan bebek battaniye modelleri soğuk günleri sıcacık geçirmenize yardımcı olur.

Sıralama seçin
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Battaniyeler kış gecelerinde kurtarıcı olan tekstil ürünleridir. Bebeklerin yetişkinlere göre hassas olan bünyeleri kış soğuklarından çabucak etkilenebilir ve bunun sonucunda hasta olabilir, kışlık bebek battaniyesi çeşitleri bebeklerinizin soğuk havadan etkilenmesini engeller.. Çocuk Dünyası tarafından beğeninize sunulan bebek battaniye modelleri soğuk günleri sıcacık geçirmenize yardımcı olur. Yün, pamuk, polyamid gibi ürünlerin yanı sıra birçok anne babanın ilk tercihlerinden biri olan müslin bebek battaniyesi çeşitleri de miniklerin sağlıkları düşünülerek incelikle tasarlanır. Erkek bebek battaniyesi olarak alabileceğiniz ayıcık ya da geyik desenli modeller bulabilirsiniz. Tüm battaniye çeşitleri tene direkt olarak temas etmeleri dolayısıyla sağlığa zararlı hiçbir malzeme kullanılmadan kaliteli şekilde üretilir. Vücudu sıcak tutarken aynı zamanda nefes alan yapılarıyla terlemeyi de önleyen pamuklu battaniye seçenekleri anne babalar tarafından sıkça tercih edilir.

Bebek Müslin Battaniye

Pamuk kumaş antialerjik özelliğiyle bilinen ve tekstil ürünlerinde çok kullanılan bir malzemedir. Bu özelliği sayesinde bebek battaniyelerinde de iyi bir seçenektir. Alerjik reaksiyona sebep olmadan rahat bir kullanım sağlar. Kız bebek battaniye modelleri arasında öne çıkan pelüş ve kurdele detaylı alternatifler şık tasarımlara sahiptir. Yumuşacık yapısıyla pelüş battaniye çeşitleri bebeklerin sıcak ve rahat bir uyku çekmelerini sağlar. Bebeğiniz için güvenle tercih edebileceğiniz pek çok battaniyeyi uygun fiyat seçenekleri ile Çocuk Dünyası’nda bulabilirsiniz.

Kaliteli Materyallerden Üretilen Sağlıklı Bebek Battaniyeleri

Bebekler ilk aylarında narin olur ve iyi korunmadıkları takdirde kolayca hasta olabilir. Onlar için özel olarak tasarlanan Mayoral bebek battaniyesi modellerinin müslin, pamuk, yün gibi kaliteli kumaşlarla üretilen pek çok çeşidi mevcuttur. Özellikle yenidoğan bebek battaniyesi seçmek oldukça önemlidir. Bebekler ilk aylarda genellikle gördükleri eşyaları ağızlarına alma eğiliminde olur. Bu nedenle onlara özel kullanılan eşyaların kanserojen ya da alerjik hiçbir madde içermemesi gerekir. Çocuk Dünyası’nda güvenle alarak kullanabileceğiniz bebeklere uygun battaniyeler bulunur.

Müslin Battaniye Fiyatları

Yalnızca kış aylarında değil yaz aylarında da battaniye kullanmak gerekebilir. Bunun sebebi bebeklerin uyku esnasında üşümeleridir. Yazlık battaniyeler uyku esnasında üşüyebilen bebeklerin hasta olmasını engellemek amacıyla kullanılabilir. Kız bebek battaniyesi seçenekleri arasında da bulabileceğiniz yazlık alternatifler bebekleri terletmeden rahat bir uyku çekmelerine yardımcı olur. Battaniyeler bebek hediyesi olarak da sıkça tercih edilen ürünlerden biridir. Sevdiklerinizin yenidoğan bebekleri için güvenle alabileceğiniz kaliteli ve şık battaniye modelleri iyi bir hediye olabilir. Organik bebek battaniyesi ve yazlık, kışlık, pamuk ya da yün pek çok farklı bebeklere özel battaniye çeşidini Çocuk Dünyası’ndan temin edebilirsiniz. Bütçenizi sarsmadan çok ekonomik fiyat seçenekleri ile alışveriş yapabilirsiniz.

Müslin Battaniye

Bebeklere Özel Tasarlanan Şık Battaniyeler

Bebeklerin küçük yaşlarda uyku alışkanlığı edinebilmesi için uyku ortamının onlara göre özenli bir şekilde hazırlanması gerekir. Uyku saati ve uyku kıyafetleri kadar uykuda kullanılan battaniyeler de bu alışkanlığın oturmasında oldukça önemlidir. Bunun sebebi ise üşümeyi önleyen ve rahat etmelerini sağlayan kalın bebek battaniyesinin uykuyu güvenli hale getirmesidir. Yenidoğanlar için tercih edilen kundak battaniyeler bu konuda oldukça başarılıdır. Bebeği tamamen sararak kendini güvende hissetmesini ve aynı zamanda vücudunun sıcak kalmasını sağlar. Bebekler için tercih edebileceğiniz en güzel battaniyeleri Çocuk Dünyası’nda bulabilirsiniz.

Bebek Müslin Örtü

Birçok ebeveyn pamuklu malzemeden üretilen battaniyeleri tercih eder. Birbirinden kaliteli ve şık erkek bebek battaniye modelleri arasında bulabileceğiniz pamuklu battaniyeler terlemeyi önleyerek çocuğunuzun uykusunda rahat olmasına yardımcı olur. Erkek bebek battaniyesi modelleri ve diğer battaniyeler pamuklu kumaş yapısından dolayı yumuşak bebek battaniyesi nefes alabilme özelliğine sahiptir. Böylece aynı anda hem sıcak tutarken hem de terlemenin önüne geçer. Kaşınma, alerjik reaksiyon, irritasyon gibi sorunlar yaşamayacağınız bebeklere özel kaliteli battaniyeleri Çocuk Dünyası’nda bulmanız mümkündür. Bebek battaniye fiyatlarını Çocuk Dünyası’nda inceleyebilir, istek ve ihtiyaçlarınıza göre seçim yaparak alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.