En İyi Kraft Bebek Ürünleri

Birbirinden kaliteli Kraft bebek ürünleri sitemiz üzerinden kullanıcılarla buluşur. Bu alanda Kraft bebek arabası çeşitleri, oyun parkları ve bebek oto koltukları gibi ürünler ön plana çıkar.

Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Toplam 0 ürün görüntüleniyor.

Park yataklar, bebeklerin konforlu bir uyku deneyimi yaşaması açısından son derece idealdir. Kraft Calipso park yataklar aynı zamanda uyku saatleri dışında bebekler için oyun alanı olarak da kullanılabilir. Üstelik Kraft Calipso park yatak çeşitlerinin tekerlekli yapısı sayesinde ürünleri istediğiniz alanda konumlandırabilirsiniz. Genellikle park yatak çeşitlerinde bebeklerin kolay bir şekilde girip çıkabileceği fermuarlı pencereler yer alır. Ayrıca bu fermuarlı pencereler, bebeklerin uyurken ve oyun oynarken daha rahat görülebilmesi adına fileden üretilir. Bununla birlikte park yatak modelleri, sallama aparatı sayesinde beşik olarak da kullanıma uygundur. Ayrıca park yataklara ek olarak markanın oyun parkı seçenekleri de mevcuttur. Bebeklerinize güvenli bir oyun alanı sağlamak için fermuarlı file pencereleri bulunan Kraft oyun parkı çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Çocuklarınızın Her Zaman Rahat Edeceği Kraft Bebek Arabası Çeşitleri

Sitemizde Kraft markasının birbirinden kullanışlı bebek arabası modelleri bulunur. Kraft bebek arabası modelleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Markanın doğumdan itibaren kullanılabilen bebek arabaları, beş nokta emniyet kemeri ve yumuşak göğüs koruyucuları ile oldukça güvenlidir. Aynı zamanda ayarlanabilen sırt ve ayak dayanağı ve tente bebekleriniz için maksimum oranda konfor sağlar. Bunun dışında Kraft markasının bebek arabası çeşitleri, açılabilen fermuar özelliğiyle hava sirkülasyonu sağlayarak yaz aylarında bebeklerinizin terlemesini en aza indirir. Üstelik güneşli günlerde, arabalarda bulunan özel güneşlik tentesini kullanabilirsiniz. Bunun dışında bebek arabaları arasında özellikle Kraft travel sistem bebek arabası modelleri ön plana çıkar. EN 1888 Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilen Kraft lima travel sistem bebek arabası çeşitleri, iki yönlü olarak kullanılabilen oturma ünitesi, üç pozisyon yatabilen ve tam yatabilen sırt dayanağı gibi fonksiyonlarıyla oldukça kullanışlıdır. Öte yandan tentede bebeğinizi rahatça görebilmeniz adına gözlem penceresi yer alır. Kraft bebek arabası fiyatları modellere ve bunların özelliklerine göre farklılık gösterir. Sitemizde sıklıkla gerçekleştirilen kampanyaları takip ederek bu kaliteli markanın tüm ürünlerini avantajlı fiyat seçenekleriyle ve güvenle satın alabilirsiniz.

Konforlu ve İşlevsel Kraft Bebek Oto Koltuğu Seçenekleri

Kraft markası tarafından üretilen bebek arabası ve oto koltuğu seçenekleri son derece kaliteli ve uzun ömürlüdür. Kraft extreme travel sistem bebek arabası çeşitleri, beş noktalı emniyet kemeri ve geniş iç hacmiyle ebeveynlerin beğenisini kazanır. Benzer şekilde Kraft lima bebek arabası çeşitleri de ayarlanabilir koltuk ve tente gibi çeşitli özellikleriyle son derece kullanışlıdır. Markanın bebek arabası çeşitlerini ister tek başına isterseniz de oto koltuğuyla birlikte ikili olarak satın alabilirsiniz. Kraft oto koltuğu çeşitleri ise bebeklerinizin arabada güvenle yolculuk yapması için özel olarak tasarlanır. Kraft bebek oto koltuğu modelleri arasından seçim yaparken bebeklerinizin ay aralığını dikkate alabilirsiniz. Aynı zamanda markanın oto koltukları ana kucağı ve taşıma koltuğu olarak da kullanılabilir. Bunun dışında Kraft araba koltuğu çeşitleri, birden çok pozisyona ayarlanabilir tentesi, terlemeyi önleyen hava kanalları ve üç farklı kullanım özelliğiyle oldukça avantajlıdır. Bebek oto koltuğu ve bebek arabası fiyatları ise ürünlerin modellerine göre farklılık gösterir. Markanın tüm ürünlerini sitemiz üzerinden inceleyerek, uygun seçeneklerle satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.