Bebek Banyo Oturağı, Çocuk Klozet Oturağı & Çocuk Klozet Adaptörü 

Bebek ve çocuklara tuvalet alışkanlığı kazandırmak için bebek oturağı ve klozet adaptörü çeşitleri devreye girer.

Sıralama seçin
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Bebeklere tuvalet eğitimi vermek için tasarlanan ürünler birçok farklı özelliğe sahiptir. Bu doğrultuda ayaklı, ayaksız, katlanabilir gibi çeşitleri bulunan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Lazımlık olarak da adlandırılan eğitici oturak çeşitleri arasında özellikle portatif ve katlanabilir seçenekler büyük ölçüde kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca katlanabilir oturak çeşitlerini, seyahatlerinizde de yanınızda taşımanız mümkündür. Bunun dışında Çocuk Dünyası’nda yer alan eğitici oturak çeşitleri birçok avantaja sahiptir. Geri dönüşümlü plastikten üretilen oturaklar, konforlu, dayanıklı, kolay temizlenebilir ve ergonomik yapısıyla ebeveynlerin beğenisini kazanır.

Aynı zamanda oturak çeşitleri, özel tasarımı sayesinde sıçratmayı da engeller. Bunun dışında gerek oturak gerekse klozet adaptörü modelleri farklı boyutlara sahiptir. Bu noktada bebekleriniz ve çocuklarınız için seçim yaparken, ay ve yaş aralıklarını dikkate alabilirsiniz. Ayrıca oturaklar tasarım özellikleriyle de ilgi toplar. Kız ve erkek çocuklara yönelik tasarlanan bebek banyo oturağı çeşitleri, mavi, kırmızı, sarı, turuncu ya da pembe gibi çeşitli renklere sahiptir. Farklı alternatifler arasından çocuğunuzun ilgisini çekecek seçenekleri tercih ederek onları mutlu edebilirsiniz. 

Çocuk Dünyası Geniş Ürün Seçenekleri ile İşlevsel ve Konforlu Oturaklar 

Çocuk Dünyası geniş ürün seçenekleri içerisinde Babybjörn ve OkBaby gibi bebek ürünleri konusunda lider markaların çocuk klozet aparatı, tuvalet adaptörü ve çocuk klozeti çeşitleri bulunur. Babybjörn markası tarafından üretilen oturak çeşitleri, yetişkinler tarafından kullanılan klozete benzediği için çocukları özendirerek tuvalet eğitimine daha kolay bir şekilde adapte olmalarını sağlar. Aynı zamanda markanın çocuk klozet lazımlık çeşitleri, çocukların konforu için ergonomik bir yapıda üretilir. Bununla birlikte eğitici koltuk oturakların içinde bulunan lazımlık, koltuğa sıkı bir şekilde oturur ve ürünün çıkartılması, boşaltılması ve temizlenmesi son derece pratiktir. Üstelik oturak çeşitleri, taban bölümünde bulunan lastik kenarlar sayesinde herhangi bir zeminde kayma yapmaz. Bunun dışında belli bir yaşa gelen ve tuvalet eğitiminde ilerleyen çocuklar için olan çocuk çocuk klozet oturağı seçenekleri mevcuttur.

Çocuklar için Klozet Oturağı

Klozet aparatı çeşitleri, yumuşak pedli bir yapıya sahiptir bu sayede çocuklarınız son derece konforlu hisseder. Öte yandan ürünlerin yan kısımlarında bulunan tutma sapları sayesinde çocuklarınız hem kendini güvende hisseder hem de klozetle temasta bulunmak zorunda kalmaz. Genel olarak tüm klozet adaptörleri, yumuşak dolgu kısmı yani yumuşak sünger sayesinde kolay bir şekilde temizlenebilir ve kaydırmaz lastikleri sayesinde sabit kalır. Tüm bebek klozet ve adaptör çeşitlerini detaylı şekilde inceleyerek, ihtiyacınıza en uygun ürünleri bütçe dostu fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz. 

Klozet Adaptörü Çocuk

Bebek ve Çocuklar İçin Hem Eğitici Hem de Eğlenceli Oturaklar 

Bebek ve çocukların tuvalet eğitimi konusunda önemli bir yere sahip olan oturak, bebek tuvalet aparatı ve çocuk klozet adaptörü çeşitleri birçok farklı tasarım ve özelliğe sahiptir. Çocuk Dünyası üzerinden farklı markaların kız ve erkek çocuklara yönelik ürettiği pembe, mavi, kırmızı gibi farklı renk seçenekleri bulunan oturak ve bebek klozet oturağı çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz ve en çok beğendiğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra tuvalet eğitiminde bebeklerin ay ve yaş aralığı oldukça önemlidir. Bebeklerinizin ay ve yaş aralığına bağlı olarak tuvalet eğitimi süreçlerinde çocuk klozet adaptör, bebek tuvaleti, çocuklar için klozet aparatı ya da bebek klozet adaptörü çeşitleri arasından tercihlerde bulunabilirsiniz. Genellikle bezden yeni ayrılan bebekler için oturak çeşitleri tercih edilir.

Klozet Çocuk Oturağı

Bebekler için banyo oturağı çeşitleri ve klozet kapağı adaptörleri bebeklerinizin konforu için yumuşak malzemelerden üretilir yani bebeğinize herhangi bir durumda zarar vermeyecek şekilde üretilmişlerdir. Bu adaptör sayesinde bebeğiniz konforundan ödün vermemiş olur. Bununla birlikte oturak ve klozetler için olan adaptörün bir arada olduğu seçenekler de mevcuttur. Çok amaçlı kullanıma uygun olarak tasarlanan ürünler, çocuklarınızın ihtiyaçları doğrultusunda kolaylıkla oturaktan, klozet adaptörüne dönüştürebilir. Üstelik katlanabilir ayakları sayesinde son derece kompakt olan bebek tuvaleti çeşitleri kolay bir şekilde taşınabilir ve saklanabilir. Çocuk ve bebeklerinizin tuvalet eğitimine dair önemli bir başlangıç yapmak ve çocuk sağlığını desteklemek için sayfamızdan çocuk tuvaleti ve klozetler için olan adaptör çeşitlerini satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.